מדיניות מוצרים/אחריות

חנות On Line למוצרי עישון איכותיים
מכשירים | טאנקים | נוזלים | פוד-סיסטם | אביזרים​

מדיניות האחריות על המוצרים הנרכשים ב-Premium Vape

כל הרוכש שירותים ו/או מתעתד לרכוש ו/או לקבל מידע באמצעות האתר ו/או מי שגולש באתר ומשתתף בפעילות המוצעת באמצעות מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים להוראותיו.

רשאי לקנות באתר כל אדם מעל גיל 18 שנים, המחזיק תעודת זהות,כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל או תאגיד רשום בישראל,או המשלם במזומן.

• האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה.
•האחריות לכל מכשירי הסיגריות האלקטרוניות ניתנת לתקופה של 30 מיום הרכישה. (לא כולל את הנוזלים,טנקים/אוטומייזרים, או כל מוצר אשר נחשב ל-Dead On Arrival ) DOA -ראה למטה) )
• האחריות היא על הרוכש בלבד, לוודא במעמד הרכישה/איסוף עצמי בחנות, ובאם רכש דרך האתר,ובלא יאוחר מ 24 שעות מרגע קבלת המוצר,לוודר שהמוצר אכן תקין, ולא הגיע פגום במעמד הרכישה.

במידה וברשותך מוצר באחריות שנפגם אנו נחליף אותו בחדש ללא כל תמורה נוספת. יש להגיע או לשלוח את המוצר בתיאום מראש לחנות החברה ולאחר בדיקת המוצר אם אכן יתגלה כי המוצר תקול ולא נפגם כתוצאה משימוש לקוי, יישלח חזרה ללקוח מוצר חלופי תקין ו/או חדש.

• האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות אתר המכירות  www.premiumvape.co.il.  החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
• הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
• אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה.
• החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק ואי שימוש נכון במוצר הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.

סיגריה אלקטרונית הינו מוצר אישי, לכן ישנם חלקי סיגריה, שלא ניתנים להיחזר. אחריות זאת נקראת-Dead On Arrival. אנא בדקו את המוצרשׂ בעודכם בחנות, ובאם לא,ובמידה רכשתם דרך האתר, אנא דווחו לנו באם יש תקלה, לא מאוחר מ 24 שעות מרגע קבלתכם את המוצר.

כמו-כן,ע״פ חוק משרד הבריאות,נוזלים לסיגריה אלקטרונית הינו מוצר אישי, ולא ניתן להחזירו או להחליפו מרגע הקניה.(DOA)

האחריות ניתנת על מכשירי החשמל-הסיגריות האלקטרוניות והפודים למינהם.אנא פנו אלינו אם ברצונכם לקבל פרטים נוספים.

אנא זכרו-בכל פעם שאתם עומדים להשתמש בטנק/אוטומייזר/כויל חדש-חובה להמתין 15 דקות לפני השימוש

ובאם לא-תשרפו את גוף החימום. האחריות היא על המשתמש בלבד.החברה אינה אחראית על שום זנק שיגרם בעקבות חוסר המתנה ובכל מקרה,על מנת להבהיר, אין החברה אחראית על שום טנק/אוטומייזר/כויל, כמו כן כל סוגי הנוזלים לסיגריה אלקטרונית וכל מוצר הנקרא DOA

מדיניות החזרת מוצרים

החזרת מוצרים תתבצע עד 14 יום מיום קבלת המוצר, ובלבד שאריזת המוצר לא נפתחה או נפגמה, לא נעשה במוצר שימוש והוא במצב תקין לחלוטין וע”פ תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) תשע”א-2010.

לא ניתן להחזיר מוצר אשר אריזתו נפתחה או שנעשה בו שימוש, המוצרים אשר נמכרים באתר זה הינם רובם לשימוש אוראלי (עישון) ולכן לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר פתיחתם ו/או כאשר המוצרים נקנו בצורת “חלקי חילוף” כך שהינם פתוחים וללא האריזה.

לא ניתן להחזיר נוזל מילוי.

בתיאום מראש יש לשלוח את המוצר לחברה, לכתובת: שלמה מולכו 13 ראשון לציון, לאחר בדיקת המוצר ובאם ימצא לנכון, יזוכה הלקוח במחיר לאחר ניכוי דמי ביטול בשיעור 25% ממחיר הטובין, או עשרה שקלים (מינימום דמי ביטול), ובכל מקרה יגבו דמי הביטול הגבוהים מהשניים.

באם מתבצעת הזמנה דרך האתר: באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות, התמונות נועדו להמחשה בלבד.

מדיניות מימוש אחריות

במידה וברשותך מוצר באחריות שנפגם אנו נחליף אותו בחדש ללא כל תמורה נוספת. יש להגיע או לשלוח את המוצר בתיאום מראש לחנות החברה ולאחר בדיקת המוצר אם אכן יתגלה כי המוצר תקול ולא נפגם כתוצאה משימוש לקוי, יישלח חזרה ללקוח מוצר חלופי תקין ו/או חדש.

ישנה אחריות יצרן של עד חודש-מיום הקניה-על כל המכשירים האלקטרונים בחנות-לא כולל טנקים אוטומייזרים גופי חימום ופודים למינהם

אנא מאחלים לכם חוויה נפלאה ומקווים שתהיו מרוצים, המליצו עלינו, ומקווים לראתכם שוב ושוב.

שלכם ובאהבה
צוות PREMIUM VAPE